Woda kwaśna – właściwości

Ma ona zastosowanie do użytku zewnętrznego i wewnętrznego . Jest doskonałym środkiem do dezynfekcji. W jej kwasowym środowisku (pH poniżej 5,8 – 1,8) neutralizuje najgroźniejsze toksyny: PLEŚŃ , GRZYBY, DROŻDŻE  itd.

Woda kwaśna jest doskonała na wszelkiego rodzaju oparzenia od 1-3 stopnia, wszelkie infekcje występujące na skórze. Poprawia elastyczność i wygładza zmarszczki, poprzez pobudzenie kolagenu w sposób całkowicie naturalny. Pomaga uzdrowić  całkowicie stany zapalne i trądzik. Sprawia, że włosy są miękkie, jedwabiste i mają piękny połysk.

Jedno z najważniejszych  zastosowań wody kwaśnej o czystości 000ppm, to natychmiastowe zatrzymanie postępu choroby  – CUKRZYCY… DNY MOCZANOWEJ  itp. jest to oczywiście usunięcie objawu choroby. Natomiast pełne wyleczenie – uzdrowienie trzustki i pęcherzyka żółciowego itd.  z CUKRZYCY, polega na zrozumieniu i zresetowaniu przyczyny leżącej po stronie pamięci psycho-Somatycznej.

Woda o wyższej kwaśności ( 1,8 pH) wielocukry uwięzione przy białku przerabia  na cukry proste,  sprzyja gojeniu oparzeniom, zadrapań, grzybic, zmian łuszczycowych a nawet poważniejszych uszkodzeń skóry. Łagodzi swędzenie i ewentualne miejscowe odczyny alergiczne po ukąszeniu komarów czy użądleniu os lub innych insektów.

Woda kwaśna powinna być  stosowana do  pełnego wyleczenia owrzodzeń wywołanych cukrzycą,  przy otwartych, trudno gojących się ranach przeważnie na stopach, które grożą amputacją jeśli nie są w porę odpowiednio leczone ( dna moczanowa). Owrzodzenia tego typu są niezwykle groźne. Jednakże okłady z wody zjonizowanej mają kolosalny wpływ na proces uzdrawiania.

Wodę kwaśną z Generatora Plazmy NanoWody Red-Ox  wykonaną w technologii Osmoza Red-Ox, można bezpiecznie spożywać ponieważ jest wodą pozbawiona  wszelkich zanieczyszczeń, związków nieorganicznych chemicznych. Jest wodą organiczną.

Jest to bezpieczne z racji zastosowania elektrod, ze spektralnie czystego pierwiastka obojętnego dla ludzkiego organizmu. Do przygotowania wody kwaśnej w celach pitnych zalecamy użycie czystej 0,00 PPM. Dzięki temu nie wprowadzamy zanieczyszczeń z wody do organizmu, jak w przypadku wody (roztworu-wodnego) „kranowej” wody z wodociągów miejskich oraz niektórych  wód butelkowanych.

Woda goi ścianki błony komórkowej ,jelit i powoduje usuwanie groźnych mikrobów, grzybów, pleśni, drożdży oraz innych wirusów w przewodzie pokarmowym. Kuracje powinny stosować osoby zapoznane z tą formą terapii tj. postępowaniem, dawkami i ilością oraz właściwościami wody pitej zgodnie z przygotowanym poradnikiem dołączonym do Generatora NanoWody Red-Ox.