Lito-Energo-Strukturyzator Wody Organicznej

Zadaniem  Lito-Energo-Strukturyzatora jest przede wszystkim nasycenie oczyszczonej wcześniej Wody Organicznej, pozbawionej pamięci wszelkich związków, z którymi miała styczność, całkiem nową informacją pola magnetycznego Ziemi. Proces ten zachodzi poprzez przepuszczenie Wody Organicznej przez kasety z najwyższej jakości, specjalnie dobranymi minerałami, oferowanymi nam przez naszą planetę. Woda taka nabiera właściwości leczniczych użytychenergoinformacji minerałów, a nasz organizm odbiera i przenosi do struktury swojej wewnętrznej Wody ich uzdrawiające i harmonizujące drgania (częstotliwości).

Bardzo ważnym elementem tego procesu jest użycie Wody Organicznej, która ma możliwość silniejszego wiązania w sobie wszelkich substancji, z którymi się styka – między innymi z minerałami naszego strukturyzatora. W ten sposób woda nie tylko przejmuje informację strukturalną czystych minerałów, ale również zostają do niej uwolnione czyste związki organiczne, np. fulereny – szczególnie aktywna postać węgla zawarta w Szungicie i Turmailnie (jeden z użytych przez nas minerałów). Przy użyciu wody organicznej, uwalniane fulereny wykonują pracę wewnątrz naszego organizmu, a nie na zanieczyszczeniach w wodzie (jeśli zalewamy szungit roztworem wody – Wodą nieorganiczną). Dochodzi do skutecznego oczyszczania naszego wewnętrznego środowiska – fulereny poprzez swój ładunek elektryczny i strukturę silnie przyciągają do siebie wszelkie toksyny i zanieczyszczenia nieorganiczne, wiążą je i ostatecznie usuwają.

Oferujemy  Lito Enero-Strukturyzator 3 i 6 – stopniowy.

W zależności od osobistych preferencji i zamysłu używania wody strukturalnej o drganiach określonych minerałów, możemy modyfikować dowolnie zawartość Lito Energo-Strukturyzatora.

Do zasypów używamy tylko i wyłącznie najczystszych, najwyższej klasy minerałów i kryształów (np. szungit kl. I), by oddać do Wody organicznej jak najczystszą informację fizyczną oraz strukturalną.

Urządzenie wykonywane jest na zamówienie jako rękodzieło.
Każdy nasz produkt  dostosowany jest  do indywidualnych potrzeb.

Nasze produkty ulegają nieustającym innowacjom, dlatego zdjęcia ich obecnego wyglądu wysyłamy na prośbę klienta.