Zestaw do UltraFiltracji i NanoFiltracji Wody

ZESTAW DO ULTRA-NANO-FILTRACJI WODY, czyli
WYTWARZANIE  AKTYWNEJ WOLNEJ ORGANICZNEJ WODY Z OPCJĄ PLAZMOWANIA

Woda organiczna  posiada w sobie  wszelkie niezbędne energo-informacje minerałów, mikroelementów, witamin,  pierwiastki biochemiczne, informacje pola magnetycznego Ziemi oraz inne potrzebne do życia związki organiczne na poziomie molekularnym.

Woda w pełni organiczna jest organicznym emulgatorem, doskonałym łącznikiem i rozpuszczalnikiem wszelkich substancji nieorganicznych, które znajdują się w naszym organizmie (wysoko przemineralizowane, przetworzone pożywienie, wielocukry, Woda z domieszkami nieorganicznych związków chemicznych, itp.).
Posiada swoją pierwotną formę, zanim została otorbielona przez wszelkie nieorganiczne związki chemiczne, z którymi spotyka się w swojej  codziennej wędrówce z chmury do naszego kranu.
Jest akceptowana  przez nasz żywy organizm i uczestniczy w procesach metabolicznych. Przy spożywaniu  Wody organicznej, nasze systemy informacje odbierają drgania i informację , że jest to czyste H2O, jednocześnie kierując ją do układu limfatycznego odszlamowując błonę komórkową , eliminując śluz i skutecznie nawadniając cały organizm.

Inaczej dzieje się  w przypadku spożywania roztworu wodnego nieorganicznego  (Woda kranowa, butelkowa i inne – o innym przeznaczeniu niż spożycie), roztwór ten  zostaje skierowany do układu pokarmowego. Następuje odżywianie międzykomórkowe i bardzo szybkie za śluzowanie błony komórkowej   i odwodnienie organizmu, czego skutkiem są choroby przewlekłe biologiczne i psychiczne.

Woda w pełni organiczna nie posiada właściwości Wody destylowanej. Woda destylowana rozwarstwia i wyjaławia błonę komórkową i neutralizuje florę jelitową w organizmach żywych, w roślinach  rozwarstwia błonę komórkową i dezaktywuje układ nerwowy. Dlatego, pod żadnym pozorem, Człowiek nie może jej spożywać.

W systemie Ultra NanoFiltracji Wody Organicznej zastosowany został 12-stopniowy poziom filtracji. Usuwa on z wody wejściowej wszelkie obce nieorganiczne związki  (ich listę można znaleźć w poniższym ARTYKULE).
Zostaje ona w pełni oczyszczona z fizycznych domieszek oraz ich informacji z matrycy informacyjnej molekuły Wody, a dzięki energo-informacji mikro minerałów , minerałów i witamin  daje nam możliwość dalszego działania  za pomocą  urządzeń, np. ożywiania Wody za pomocą Generatora NanoWody Red-Ox.

Opcjonalnie, do zestawu możemy dobierać dodatkowe moduły o różnych zastosowaniach:

1.Sterylizator UV – moduł neutralizujący drobnoustroje, patogeny, bakterie chemiczne obecne w Wodzie wejściowej.

2. Pompa pulsacyjna  12 Bar  – utrzymująca stałe ciśnienie w układzie, stosowana również w przypadku niskiego ciśnienia wody w sieci

3. Deklastrator Plazmowy – system wytwarzania wody plazmowanej z technologią rozklastrowywania i  „resetowania” jej pamięci (również zanieczyszczeń, z którymi miała ona styczność), nasycania jej energią wyładowania plazmowego na poziomie molekularnym.

4. Zestaw Wskaźników – dla zwiększonej i ułatwionej kontroli nad pracą zestawu. Manometr wskazuje nam ciśnienie robocze wewnątrz urządzenia, a miernik TDS (wejście<=>wyjście) informuje nas, jaka ilość domieszek nieorganicznych znajduje się w wodzie wejściowej (z reguły pomiędzy 200-500 ppm) oraz wyjściowej w wylewce (OOO M/S Woda organiczna). Jeśli Woda wyjściowa zawiera powyżej 10 M/S, należy wymienić zestaw filtrów (średnio raz na 6 miesięcy)

5. Filtracja przed Membranowa to zespół filtrów, ochraniających membranę  przed zbyt szybkim zasklepieniem.

Zestaw UltraFiltracji i NanoFiltracji jest przystosowany do montażu w każdym gospodarstwie domowym, gabinecie, biurze lub innym dowolnym pomieszczeniu z dostępem do Wody uzdatnionej z sieci wodociągowej. Dwukanałowa wylewka umożliwia połączenie jednego kanału z dopływem Wody Organicznej, a drugiego z Lito-energo-strukturyzatorem

Woda organiczna aktywuje  nasz wewnętrzny biokomputer – odnawia energię hydro-elektryczną układu nerwowego , oczyszczając z neurotoksyn płyny neuroprzekaźnikowe, pozwierane synapsy, wzmacnia przewodność neurinów  i inne obwody elektryczne (neurologiczne) i tym samym rozbudza naszą świadomość, polepsza jakość odczuwania i czucia, uspokaja natłok myśli i harmonizuje nas na poziomie psycho-somatycznym.

Urządzenie wykonywane jest na zamówienie jako rękodzieło.
Każdy nasz produkt dostosowany jest do indywidualnych potrzeb.