Nasze urządzenia/rękodzieła

Przedstawiamy Państwu urządzenia XXII wieku, które swoim działaniem, możliwościami oraz wszechstronnością wyprzedzają obecne czasy.

Cała gama oferowanej przez nas aparatury – zarówno diagnostycznej, jak i do wytwarzania organicznej i życiodajnej Wody – pozostaje w stałej innowacji.

Nie prowadzimy produkcji masowej – jesteśmy manufakturą, która dba o najwyższą jakość wykonania oraz funkcjonalności produkowanego sprzętu. Każdy z nich jest dokładnie sprawdzany i testowany przed wysyłką. Zależy nam na najwyższym zadowoleniu i zrozumieniu klientów, dlatego też oferujemy stałą pomoc techniczną oraz wsparcie w zakresie wiedzy dotyczącej użycia, działania, przeznaczenia każdego z urządzeń (i nie tylko).

Urządzenia wykonywane są na zamówienie jako rękodzieła. Każdy nasz wyrób jest niepowtarzalny –  dostosowywane do indywidualnych potrzeb klienta.

Każdy dzień przynosi nam nowe pomysły, a pasja poszerzania wiedzy i dzielenia się nią z ludźmi napędza nas do działania i nieustannej ewolucji.

Zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas produktami i ich możliwościami. W celu uzyskania większej ilości materiałów oraz bardziej szczegółowej wiedzy – zapraszamy do KONTAKTU.

Stale poszerzamy nasz asortyment, dlatego zachęcamy do odwiedzania okresowo naszej strony internetowej.


Aktualnie w naszej ofercie posiadamy:

Generator NanoWody Red-Ox

Zestaw do UltraFiltracji i NanoFiltracji Wody Organicznej RO AR

Lito-Energo-Strukturyzator Wody Organicznej

Inhalator hydrooksydacyjny – inhalacja metodą mini-hiperbarii

Biosferomierz

Miernik Wielofunkcyjny AR – pH/ORP/Jony/Azotany