Zastosowanie Urządzeń

Zjonizowana NanoWoda Zasadowa i Kwaśna ma praktyczne zastosowanie przy radzeniu sobie z licznymi dolegliwościami.
Wodę z Generatora NanoWody Red-Ox można stosować zarówno wewnętrznie jak i zewnętrznie.

Jeśli określimy i zrozumiemy przyczyny i źródła naszych dolegliwości, dopiero wtedy wyjdziemy z  łańcucha niekończącego się likwidowania i generowania kolejnych objawów i wejdziemy na ścieżkę pełnego uzdrowienia naszego ciała duchowego, mentalnego i fizycznego.

Żeby to mogło nastąpić, należy w pierwszej kolejności pozbyć się z naszego organizmu wszelkich substancji, blokad oraz zatorów, które stoją na przeszkodzie komunikacji pomiędzy poszczególnymi systemami naszego ciała.

Wpływ na taki stan rzeczy ma stres, nadawanie znaczenia sytuacjom, ocenianie, nadmierne przywiązanie, brak akceptacji i kontroli nad emocjami, a co w dalszej kolejności się z tym wiąże – rodzaj przyjmowanej wody, pożywienia i innych substancji potencjalnie toksycznych dla organizmu – w tym kosmetyki chemiczne, środki czyszczące itp.

Nawarstwiające się w organizmie substancje i wytwarzane przez nas samych wewnętrznie toksyny (np. z nadprodukcji żółci spowodowanej aktami gniewu i złości – jak w powiedzeniu „kogoś zalewa żółć”) tworzą złogi i zmieniają środowisko wewnętrzne naszego systemu. Dochodzi przez to do zmiany proporcji w naszej florze bakteryjnej, przerostu pleśni, drożdży, grzybów, pleśni, pasożytów – które zostały zaprojektowane, by chronić nasze tkanki i organy przed zgubnym wpływem czynników go wyniszczających. Wspomniane zatory tworzą się, w zależności od rodzaju toksykantów oraz osłabionych części całego ustroju – np. organów wewnętrznych. Także poprzez rodzaj emocji, które w sobie nadmiernie generujemy, przez własne niezrozumienie.
Długoterminowo objawiać się to może w postaci chorób przewlekłych, autoimmunologicznych, kamieni żółciowych, nerkowych, miażdżycy, objawów pasożytniczych, grzybicznych, cukrzycy, atopowego zapalenia skóry, nowotworów i wielu innych objawów.

Całkowite uzdrowienie naszego organizmu może nastąpić tylko i wyłącznie poprzez zrozumienie i uwolnienie blokad fizycznych, emocjonalnych i mentalnych – na wszystkich poziomach naszej istoty.
Im więcej płaszczyzn przyczynowych dolegliwości poruszymy, tym szybszy i bardziej skuteczny będzie proces uzdrowienia organizmu.
Absolutną podstawą jest tutaj pozbycie się z organizmu tego co mu nie służy i przekształcenie środowiska wewnętrznego na takie, które wspomaga jego regenerację na poziomie komórkowym i DNA.

Odpowiedniego rodzaju, rozbudzona energetycznie organiczna woda jest najskuteczniejszym, najprostszym i najbezpieczniejszym środkiem do wypłukania toksykantów, przywrócenia homeostazy i podniesienia jakości funkcjonowania organizmu ludzkiego.

Aktywne 7 elementów energii wody
, które otrzymujemy w Generatorze NanoWody Red-Ox daje nam wszelkie narzędzia do tego, by nasz organizm mógł uzdrowić się sam (podobnie jak robi to w przypadku ran ciętych lub innych uszkodzeń skóry).

Poniżej przedstawiamy uproszczony, przykładowy protokół postępowania przy poszczególnych dolegliwościach i objawach stanu organizmu, do jakiego dochodzi przy nieodpowiednim postępowaniu i traktowaniu naszego ciała.


Cukrzyca (Diabetes mellitus)

Metodyka postępowania
Przed posiłkiem pijemy 200 ml NanoWody Kwaśnej co dwie godziny przez cały dzień aż do godz 20:00 . Potem ok. godz. 21:00 wypijamy 1,5 litra NanoWody Zasadowej. Ponadto, zaleca się masaż trzustki oraz wizualizowanie, że ona odpowiednio wytwarza insulinę. Wskazana jest również zmiana diety, ograniczenie spożycia cukrów/węglowodanów oraz zrozumienie    psycho-somatyczne zaburzeń trzustki.

Efekt
Zauważalnie polepsza się samopoczucie, zmniejsza się zapotrzebowanie na insulinę.


Alergia, alergiczne zapalenie skóry

Metodyka postępowania
Trzy dni z kolei, po posiłku, płukać nos (wciągając wodę) jamę ustną i gardło wodą martwą. Po każdym płukaniu wypijać po pół szklanki NanoWody Zasadowej. Wysypkę, trądziki, obrzęki zwilżać 5-6 razy dziennie, wyłącznie NanoWodą Kwaśną. Obserwować, które pokarmy wzmagają reakcję alergiczną i ją ograniczyć. Wziąć pod uwagę obecność antygenów zwierzęcych, ludzkich, haptenów – ewentualnie ograniczyć kontakt z tymi antygenami, wietrzyć pomieszczenia.

Efekt
Zazwyczaj choroba ustępuje w ciągu 2-3 dni. Poza tym, trzeba usunąć przyczyny alergii oraz oczyścić organizm.


Astma oskrzelowa, zapalenie oskrzeli

Metodyka postępowania
Trzy dni z kolei, po posiłku, płukać nos, jamę ustną i gardło NanoWodą Kwaśną (by unieszkodliwić alergeny powodujące astmę). Po każdym płukaniu wypijać pół szklanki NanoWody Zasadowej.
W przypadku zwyczajnego kaszlu, wypijać po pół szklanki NanoWody Zasadowej. W celach profilaktycznych, zaleca się okresowe powtarzanie płukania. Konieczne jest oczyszczenie górnych dróg oddechowych, w których tkwi przyczyna reakcji astmatycznej (nieoceniona staje się tutaj inhalacja hydrooksydacyjna metodą mini hiperbarii czystymi cząsteczkami aktywnego wodoru i tlenu atomowego).

Efekt
Choroba mija, ustaje kaszel, samopoczucie staje się lepsze. Przydatne staje się płytsze oddychanie (według metody doktora K. Buteyko).


Reumatoidalne zapalenie stawów

Metodyka postępowania
Jeden pełny cykl leczenia – 9 dni.  Podczas tego czasu nie spożywamy białek.

Pierwsze trzy dni – 4 razy dziennie trzeba wypijać po pół szklanki NanoWodą Kwaśnej z szczyptą soli (pół godziny przed posiłkiem). Na noc przed pójściem spać pijemy ok. 0,5-1,5 litra NanoWody Zasadowej.
Czwarty dzień – przerwa.
Piąty dzień – Pijemy przez cały dzień tylko NanoWodę Zasadową (2-3 litry).
Szósty dzień ponownie przerwa.
7, 8 i 9 dzień ponownie 4 razy dziennie trzeba wypijać po pół szklanki NanoWody Kwaśnej ze szczyptą soli (pół godziny przed posiłkiem). Na noc, przed pójściem spać pijemy ok. 0,5-1,5 litra NanoWody Zasadowej.W razie potrzeby, cykl leczenia można powtórzyć.

Efekt
Bóle stawów znikają, poprawia się ogólny stan zdrowia. W przypadku choroby przewlekłej, na miejsca bolące trzeba nakładać kompresy z NanoWody Kwaśnej.


Woda organiczna kwaśna, o potencjale dodatnim – używamy jej w celu zobojętnienia antygenów , haptenów i alergenów przylegających do powłoki  erytrocytu –  czerwonej krwinki  dotyczy transformacji  biologicznej,  białka z otoczką wielocukrową na białko z otoczką cukru prostego.  Powoduje to uwolnienie organizmu biologicznego od chorób przewlekłych takich jak choroba Parkinsona, choroba Alzheimera, stwardnienie rozsiane SM, Borelioza oraz wszystkie inne choroby auto immunologiczne i nie tylko. Następuje to poprzez przywrócenie organicznych płynów biologicznych w układzie i systemie neuroprzekaźników i oczyszczenia izolatorów – synapsów ze złogów i izotopów nieorganicznych.

Więcej na temat antygenów, haptenów i alergenów, zgodności grup krwi ludzi przebywających w swoim otoczeniu, wrażliwości na antygeny danej grupy krwi i wpływu tych faktów biologicznych na nasze życie znajdziecie na stronie www.antygeny.pl .

Przy zakupie Generatora NanoWody Red-Ox oferujemy pełne opracowanie zastosowania NanoWody Zasadowej i NanoWody Kwaśnej przy określonych dolegliwościach.
Obejmuje ono następujące stany organizmu i objawy: ( wykaz złaczony przy urządzeniu .

Wyżej wymienione rodzaje wody organicznej i wszelkie ŻYWE elektrolity wytwarzane za pomocą Generatora NanoWody Red-Ox, przy odpowiednim użytkowaniu, zaangażowaniu i zrozumieniu, są w stanie wspomóc proces uzdrowienia każdego ze wspomnianych i wielu innych dolegliwości.

Informacje przedstawione na stronie mają charakter poglądowy i nie stanowią podstawy, ani sugestii do diagnozowania i/lub leczenia konkretnych stanów chorobowych u indywidualnych osób oraz nie zastępują porady lekarza lub odpowiedniego specjalisty. W przypadku jakichkolwiek problemów zdrowotnych należy zdecydować samodzielnie czy udać się do właściwego lekarza lub specjalisty celem wykonania określonych badań i ustalenia lub zmiany procedury postępowania. Właściciele strony nie ponoszą odpowiedzialności za samodzielne próby diagnozowania, leczenia jakichkolwiek schorzeń lub samodzielnej modyfikacji aktualnych terapii.