Inhalator hydrooksydacyjny (metoda mini-hiperbarii)

Inhalator hydrooksydacyjny jest modułem przeznaczonym do stosowania razem z Generatorem NanoWody Red-Ox.

Daje on nam możliwość inhalacji czystymi cząsteczkami aktywnego wodoru oraz tlenu atomowego, powstałych w procesie elektrolizy wody organicznej. Przyjmowanie ich drogą płucną (wdychanie), powoduje silne odflegmienie płuc i ich regenerację na poziomie pęcherzyków płucnych. Pierwiastki te docierają w o wiele szybszy i skuteczniejszy sposób do naczyń krwionośnych, serca i  innych organów wewnętrznych – natleniając krew, wszelkie tkanki i komórki. Zwiększa to silnie witalność naszego organizmu, przyspiesza procesy metaboliczne i wprowadza organizm w stan samouzdrawiania.

Inhalacja hydrooksydacyjna metodą mini-hiperbarii jest nieoceniona przy oczyszczaniu płuc (np. po zakończeniu palenia tytoniu lub pracy w silnym zapyleniu), dolegliwościach astmatycznych, alergiach oddechowych, stanach zapalnych dróg oddechowych, przy słabej jakości powietrza w środowisku, w którym żyjemy (smog itp.) i innych dolegliwościach.

Za pomocą naszego zestawu możliwe jest również wytwarzanie i inhalowanie czystego, organicznego gazu Browna, dostarczającego organizmowi komponentów alkaliczno – kwasowych potrzebnych do osiągnięcia równowagi kwasowo – zasadowej, co w efekcie prowadzi do oczyszczania i samouzdrawiania układów organizmu.

Do zbiorniczka na dodatkowe substancje możemy dodawać np. jony, kwarko -jony lub koloidy srebra, olejki eteryczne, Amol, nalewkę bursztynową, wodę z jonami srebra i wszelkie inne płyny, które według naszej wiedzy i uznania będą wspomagać proces regeneracji organizmu lub chronić nas profilaktycznie przed skutkami oddziaływania środowiska, w którym żyjemy.

Urządzenie wykonywane jest na zamówienie jako rękodzieło.
Każdy nasz produkt dostosowany jest do indywidualnych potrzeb.

Nasze produkty ulegają nieustającym innowacjom, dlatego zdjęcia ich obecnego wyglądu wysyłamy na prośbę klienta.