NanoWoda Red-Ox

Aktywna Wolna Woda Organiczna z  organicznym wodorem monojonowym i tlenem atomowym.

Przywracania pełnego zdrowia, witalności i świadomości własnej istoty i celu.

3xE

Nasze urządzenia to technologia w pełni Ekologiczna, Ekonomiczna i Efektywna.                                                                                                                Organiczna – ukierunkowana na ekologię i użycie materiałów , komponentów zbliżonych do natury, na której się wzorujemy.

Za ich pomocą uzyskujemy aktywną wolną wodę organiczną, z zawartością wszelkich właściwości  energo-informacyjnych. Dodatkowo, przy zastosowaniu najbardziej wartościowych minerałów naszej Ziemi, strukturyzujemy, energetyzujemy, nasycamy drganiami pola magnetycznego – uzyskując strukturę molekularną przyjazną i odżywczą dla wszelkich organizmów żywych.

Aktywny wodór monojonowy  i tlen atomowy, w zależności od potrzeb i zastosowania, możemy przyjmować drogą wziewną przez płuca – przy użyciu hydrooksydacyjnego inhalatora (metoda mini-hiperbarii).

Zależy nam, aby produkowane przez nas urządzenia regenerowały nie tylko ciało ( BIAŁKO), ale również duszę i ducha ( RNA i DNA) . Z tego względu dbamy o estetykę wykonania i kolorystkę, której zamysłem jest skojarzenie jej z pięknem przyrody oraz różnorodnością jej ekosystemów i żywiołów.

Brak możliwości komentowania.