Jak wyeliminować wolne rodniki hydroksylowe i przywrócić równowagę kwasowo-zasadową?

 

 

Tylko pijąc regularnie, idealnie czystą NanoWodę Red-Ox o czystości 000ppm  zawierającą ujemne cząsteczki elektronów i gazu wodorowego pozyskane w wyniku elektrolizy z urządzeń produkujących NanoWodę, dochodzi do zakumulowania go na dłuższy czas w warstwie lipidowej błon komórkowych, dokładnie w miejscu wytwarzania się HYDROKSYLI w MITOCHONDRIACH dlatego gaz  wodorowy wraz z redukowanymi ujemnymi elektronami z wysokim pH i wodzie czystej 000ppm generując w procesie bio-chemicznym organizmu NEUTRONY może do nich przeniknąć i skutecznie je zneutralizować.

Nie dokonają tego żadne z przereklamowanych antyoksydantów ponieważ tylko wyżej opisane właściwości wody przenikają przez błonę komórkową i redukują  tam powstałe Rodniki Tlenowo Hydroksylowe zamieniając je w czystą wodę o ujemnym potencjale, w gaz lub w inne elektrolity organiczne.

Co najważniejsze. nasz organizm  zostaje skutecznie nawodniony.

W celu uzdrawiania naszego organizmu wystarczy pić codziennie od 1 do 1,5 litra NanoWody Red-Ox wykonanej w technologii Osmoza Red-Ox.               W celu  profilaktyki organizmu wystarczą dwie szklanki NanoWody Red-Ox z wysokim potencjałem jej właściwości.

 

mitochondria

Wizualizacja prawidłowo funkcjonujących mitochondriów

 

Wyżej wymienione informacje i udokumentowane empirycznie efekty potwierdzają, że od momentu rozpoczęcia picia właściwej wody „Osmoza Red-ox”  zostaje zatrzymany proces KWASICY całego organizmu i rozpoczyna się proces stopniowego  uzdrawiania (występuje widoczne ujędrnianie skóry, odmładzanie i zanikanie zmarszczek itd.) zatrzymuje się trwale proces podziału komórek i proces starzenia się organizmu.

Przywracana zostaje stopniowo równowaga w gospodarce kwasowo-zasadowej.