(Polski) NanoWoda Red-Ox

申し訳ありません、このコンテンツはただ今 ポーランド語ドイツ語アメリカ英語 のみです。 For the sake of viewer convenience, the content is shown below in this site default language. You may click one of the links to switch the site language to another available language.

Aktywna Wolna Woda Organiczna z  organicznym wodorem monojonowym i tlenem atomowym.

Przywracania pełnego zdrowia, witalności i świadomości własnej istoty i celu.

3xE

Nasze urządzenia to technologia w pełni Ekologiczna, Ekonomiczna i Efektywna.                                                                                                                Organiczna – ukierunkowana na ekologię i użycie materiałów , komponentów zbliżonych do natury, na której się wzorujemy.

Za ich pomocą uzyskujemy aktywną wolną wodę organiczną, z zawartością wszelkich właściwości  energo-informacyjnych. Dodatkowo, przy zastosowaniu najbardziej wartościowych minerałów naszej Ziemi, strukturyzujemy, energetyzujemy, nasycamy drganiami pola magnetycznego – uzyskując strukturę molekularną przyjazną i odżywczą dla wszelkich organizmów żywych.

Aktywny wodór monojonowy  i tlen atomowy, w zależności od potrzeb i zastosowania, możemy przyjmować drogą wziewną przez płuca – przy użyciu hydrooksydacyjnego inhalatora (metoda mini-hiperbarii).

Zależy nam, aby produkowane przez nas urządzenia regenerowały nie tylko ciało ( BIAŁKO), ale również duszę i ducha ( RNA i DNA) . Z tego względu dbamy o estetykę wykonania i kolorystkę, której zamysłem jest skojarzenie jej z pięknem przyrody oraz różnorodnością jej ekosystemów i żywiołów.

コメントは受け付けていません。